Icardi mal predstierať zranenie, podľa vyhlásenia Interu nemal žiadne problémy s kolenom

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Miláno 21. februára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Antonio Calanni)

Argentínsky futbalový útočník Mauro Icardi v ostatných dueloch talianskeho Interu Miláno absentoval na súpiske mužstva – oficiálne pre problémy s kolenom

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Mauro Icardi

Účastník Serie A podrobne preskúmal zdravotný stav 26-ročného rodáka z Rosaria a v stredu publikoval lekársku správu, podľa ktorej neutrpel žiadnu zdravotnú indispozíciu. Atmosféra okolo Icardiho je v ostatných týždňoch poriadne napätá. Nedávno ho v tíme zbavili funkcie kapitána a kanonier údajne zle znášal toto rozhodnutie trénera Luciana Spallettiho. Icardiho budúcnosť v Interi je tak čoraz otáznejšia a je možné, že po skončení aktuálnej sezóny z klubu odíde. “Mauro Icardi sa sťažoval na bolesti v kolene, a tak podstúpil vyšetrenia na našej klinike. Magnetická rezonancia však nepreukázala žiadne dôležité odlišnosti oproti výsledkom vyšetrenia, ktoré sa uskutočnilo pred začiatkom tejto sezóny,” uvádza sa v oficiálnom komuniké milánskeho klubu.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj