Bratislava 6. marca 2019 (HSP/Foto:Screnshot video)

K prezidentským voľbám sa vyjadril aj bývalý herec a zabávač afrického pôvodu Ibrahim Maiga. Varuje pred kandidátmi, ktorí sa objavili z ničoho nič a pretláčajú ich médiá a naopak, xaradí Slovákom, aby volili prezidenta s národným cítením, ktorý bude dobre reprezentovať slovenský národ

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Ibrahim Maiga

” My sa len dozvieme cez médiá, že ten a ten chce byť prezidentom. A zrazu sú to ľudia, ktorí su nám neznámi a my sa dozvedáme len cez médiá, že kto sú to tí ľudia. Mnohí z nich kandidujú len preto, že chcú hájiť záujmy istej skupiny. Na to si musíme dávať pozor,” Hovorí Maiga vo svojom videu.

Ibi Maiga síce nespresnil o , ktorých kandidátov sa jedná, no najviac na tento popis sedí podľa prieskumov top favoritka volieb Zuzana Čaputová, neznáma dievčina, o ktorej nevieme dokopy nič a v médiách je neuveriteľne pretláčaná do popredia.

Koho nám teda Ibi odporúča voliť ?

“Náš prezident by mal byť naozaj hrdý na tento národ a mal by ho chcieť čo najlepšie reprezentovať.” Ako ďalej tvrdí, najlepší kandidát , ktorého treba voliť je ten o ktorom sa nedozvedáme z médií , ale že si o ňom len ľudia šuškájú medzi sebou.

Na záver Ibrahim Maiga poprial Slovákom dobrú voľbu : ” Držím vám palce, aby ste si vybrali slušného prezidenta, a aby ste nenaleteli mnohým ľuďom, ktorí naozaj nie sú vašimi prezidentmi, ktorí kandidujú, ktorí sú dosadení ľudia a idú hájiť záujmy inej skupiny .”

Samuel Gdovin


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj