Bratislava 15. augusta 2019 (HSP/Foto:Facebook)

Poslanec NR SR Anton Hrnko (SNS) si posvietil na “nových politikov” a na to, čo nám títo politici ponúkajú. Pripomenul minulosť Miroslava Beblavého, ktorý pôsobil na ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny za vlády Mikuláša Dzurindu. “… keď sa dostali k moci nielenže predali všetko, čo sa ešte predať dalo (bolo to rádovo vyššie ako predal Mečiar), ale ešte zobrali aj žobrákom palicu,” upozornil Hrnko

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Miroslav Beblavý, Andrej Kiska a Michal Truban

Hrnko si všimol, že v poslednej dobe sa zatiaľ intenzívne zviditeľňujú na sociálnych sietiach len spolustraníci Miroslava Beblavého. “Chlapci očividne nepočítajú so staršou generáciou, lebo celé to vyzerá podobne ako cyklistická partia okolo M. Dzurindu, ktorá sľubovala dvojnásobné platy a podobné hlúposti a nakoniec, keď sa dostali k moci nielenže predali všetko, čo sa ešte predať dalo (bolo to rádovo vyššie ako predal Mečiar), ale ešte zobrali aj žobrákom palicu.”

Stačí si spomenúť iba na to ako minister Kaník a jeho štátny tajomník Beblavý zobrali 60 000 ľuďom invalidné dôchodky. “Avšak, nie fiktívnym invalidom, ktorí tiež určite existujú, ale invalidom bez nohy, bez ruky a s inými telesnými poškodeniami,” píše Hrnko a dodáva, že až ústavný súd a prvá Ficova vláda tieto dôchodky vrátila.

A čo sme sa vlastne dozvedeli zo všetkých videí, ktoré do obehu pustilo práve Beblavého hnutie Spolu: “V jednom poslanec Mihal sľubuje nie dvojnásobné, ale európske platy. Ak by to tak malo byť, platy by museli stúpnuť trojnásobne! Kam sa ten Dzurinda hrabe?!? Najmä, že to hovorí človek, ktorý pravidelne vystupuje v parlamente proti zvyšovaniu minimálnej mzdy a ohlasuje, ako zvyšovanie miezd v národnom hospodárstve ničí podnikateľské prostredie,” konštatuje poslanec.

V ďalšom videu zas poslankyňa Simona Petrík ukazuje podľa Hrnka svoju neúctu k učiteľskému stavu, keď ich zobrazuje ako niekoho, kto podráža hendikepovaných žiakov. “Tu sa musím zastať učiteľov, lebo si neviem predstaviť a ani nepripúšťam skutočnosť, žeby akýkoľvek učiteľ konal takýmto podlým spôsobom,” obhajuje učiteľov poslanec a dodáva, že toto je len torzo toho, čo nám skupina okolo Beblavého ponúka.

Čo by sa ale stalo, ak by sa títo “noví politici” dostali reálne k moci? “Určite by ich prvým krokom bolo zrušenie sľubu všetkých ponovembrových politických zoskupení po odchode sovietskych vojsk, že už nikdy nepripustíme na našom území cudzie základne,” upozorňuje Hrnko.

Ďalším krokom by podľa jeho slov bolo prihlásenie sa k “európskej solidarite” a navezeniu desaťtisícov imigrantov z Afriky a Ázie, čím by sme sa bezpečnosťou obyvateľov priblížili vyspelým západným krajinám, ako sú Francúzsko, Belgicko, Nemecko alebo Švédsko, “kde už žiadne zákony neplatia (pre imigrantov) a tí veselo terorizujú domáce obyvateľstvo”.

A možno by potom Truban nielen študentov, ale aj všetkých občanov poučil o tom, ako sa dosahuje úspech v podnikaní používaním mäkkých i tvrdých drog. “Ale je veľmi pravdepodobné, žeby poradil, ako predávať “biely tovar”, alebo, kde sa dá zohnať!”

Hrnko v svojom príspevku ďalej spomenul aj bývalého prezidenta Andreja Kisku, ktorý by podľa jeho slov mohol napr. poučiť ľudí, ako neplatiť dane, ako získať úžernícky úrok alebo lacno prísť k pozemkom.

A takto by sa dalo pokračovať ešte ďalej a ďalej. “Človek by si mohol povedať, však nič. Nech si to Slováci odskáču, keď veria tým, ktorí sa sami seba vyhlasujú za slušných a ostatných bez akýchkoľvek dôkazov označujú za neslušných. Však by mi to mohlo byť hádam aj jedno. Ale nie je. Moji predkovia veľa vytrpeli za to, aby boli Slováci rovnoprávnym európskym národom. A ja ich napriek všetkému nezradím,” sľubuje na záver Anton Hrnko.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj