Bratislava 1. augusta 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)

Namiesto tvrdej driny počas letnej prípravy si niektorí hráči Spartaka Moskva odskočili do tureckého Istanbulu, kde si splnili reklamné povinnosti voči jednému zo sponzorov. Šestica v zložení Andrej Kutejkin, Dmitrij Višnevskij, Alexander Chochlačov, Iľja Talalujev, Július Hudáček a Jevgenij Kulik absolvovala v metropole Turecka fotenie, ktoré bolo súčasťou spolupráce medzi ruským klubom a najväčšími aerolíniami z “krajiny polmesiaca”

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Július Hudáček

Spomenuté sexteto strávilo v Istanbule posledné dva júlové dni a podľa príbehov na sociálnej sieti Instagram nemalo núdzu o zábavu. Na viacerých záberoch sa ocitol aj slovenský brankár, ktorý si vo fotoateliéri zapózoval v sedadle lietadla a následne sa s tímovými kolegami vydal spoznávať zákutia veľkomesta. Hráči Spartaka si prešli tamojšie trhy, zamierili na zmrzlinu a v nasledujúcich dňoch ich čaká opäť návrat do tréningového procesu.

Moskovčania vedení trénerom Olegom Znarokom sa najbližšie predstavia začiatkom augusta na prípravnom turnaji v českom Hradci Králové, kde sa stretnú s domácim tímom, Slovanom Bratislava aj Dynamom Pardubice. Prvý zápas novej sezóny KHL odohrajú 2. septembra na ľade Dinama Riga.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj