Berlín 29. decembra 2018 (HSP/Sputnik/Foto:Sputnik-Stringer)

Poslanec SPD Radim Fiala na svojom facebookovom účte reagoval na článok, v ktorom sa uvádza, že nemeckí angažovaní “umelci” zostavujú zoznamy ľudí, ktorí demonštrovali v meste Saská Kamenica (Chemnitz). Podľa neho je to horšie ako v období nacizmu

Chemnitz. Demonštrácia

To je horšie ako v období nacizmu. Nemeckí umelci organizujú zostavovanie verejných zoznamov ľudí, ktorí si dovolili pred niekoľkými mesiacmi vyjsť demonštrovať do ulíc nemeckého mesta Chemnitz, aby vyjadrili svoj odpor k imigrácii a kriminalite imigrantov,uviedol Fiala.

Článok bol uverejnený na webe agentúry Reflex. V ňom sa s odvolaním na anglickojazyčný web nemeckej verejnoprávnej stanice Deutsche Welle tiež píše, že nemeckí umelci zatiaľ zverejnili fotografie okolo 7 000 demonštrujúcich nemeckých obyvateľov. Cieľom tejto skupiny je dosiahnuť vyhodenie demonštrantov z práce. Za poskytovanie informácií a mien o zamestnávateľoch demonštrantov je vypísaná finančná odmena. Samotný web Deutsche Welle označil demonštrantov za krajnú pravicu.

Opäť sa nám ukazuje” západná liberálna demokracia” v praxi. Kto nesúhlasí s neomarxizmom, multikulturalizmom, bude sluniečkarmi urážaný, vyhadzovaný z práce a označovaný za fašistu, myslí si poslanec.

Podľa neho na Západe dávno nie je demokracia.

“Toto nie je Západ, kam sme chceli po páde komunizmu. Pred týmto islamizovaným a neomarxistickým sluniečkarskym Západom sa musíme naopak ochrániť,napísal Fiala.

Rovnako, ako to robia nemeckí angažovaní umelci, sa pri rôznych podobných príležitostiach správajú aj pseodoumelci a pseudoosobnosti na Slovensku. Zostavujú zoznamy nepohodlných občanov, očierňujú ich a škandalizujú, vyvíjajú tlak na ich zamestnávateľov a požadujú ich vyhodenie z práce (čo sa im už vo viacerých prípadoch aj podarilo). Týmto správaním podobne ako nemeckí angažovaní umelci aj tí slovenskí podkopávajú demokraciu a zavádzajú sem prvky fašizmu a totality.

Títo angažovaní strážcovia neomarxizmu naprieč celou Európou si nakoniec vykoledujú len to, že budú zostavené práve ich zoznamy, teda zoznamy týchto angažovaných pseudoosobností a pomáhajúcim im novinárov, aby po páde tohto neoliberálneho, stále viac totalitu pripomínajúceho systému, sa na nich nezabudlo a nemali potom možnosť prezliecť znova kabáty, ako to urobili komunistické kádre po revolúcii v 89-tom a neotravovali tu následne vzduch svojimi totalitnými praktikami.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj