Bratislava 19. novembra 2019 (HSP/Foto:Facebook)

Administrátor facebookovej stránky, ktorá je inšpirovaná kázňami otca Mariana Kuffu, ale on na nej príspevok nezdieľal, dnes uverejnil fotografiu z Rady KDH, na ktorej vystupuje kňaz. Predseda strany Alojz Hlina pri tom pred pár dňami napísal na sociálnej sieti, že rešpektuje cirkev a je vďačný za stanovisko otcov biskupov v prípade otca Mariána Kuffu, ktorého kritizovali pre jeho údajné politické angažovanie 

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Snímka z Rady KDH

„Otec Marián Kuffa nikdy nevystúpil na mítingu žiadnej politickej strany, ani na predsedníctve, ani na sneme, ani na inej akcii. Dňa 16.11. na Rade KDH vystúpil katolícky kňaz a liberáli ho nelynčujú. Dokonca ani novinár Daniška to nepovažuje „za čiarou.“ Kňazi majú poslanie hovoriť do morálky. Lekárom, športovcom aj politikom. Lekárom majú hovoriť, aby nezabíjali nevinné deti. Športovcom, aby nebrali dopping. Politikom, aby nebrali úplatky a chránili cez zákony rodinu a život, pretože len to, čo zákony dovoľujú je v štáte dovolené robiť. Ak dovolia zabíjať, tak sa zabíja,“ píše sa v príspevku, ktorý bol zverejnený k fotografii.

Príspevok poukazuje hlavne na správanie predstaviteľov KDH a novinárov, ktorí po zverejnení vyjadrenia predsedu Konferencie biskupov Slovenska (KBS) Stanislava Zvolenského a spišského biskupa Štefana Sečku, odsúdili angažovanie otca Mariána Kuffu. (viac v článku)

Nezávislé spravodajstvo musí byť zachované!


Plánujeme skvalitniť užívateľské prostredie Hlavných správ a dať vám možnosť sledovať ich bez reklám.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Plánujeme prijatie ďalších redaktorov.


Podporte naše úsilie.

Zdroj