Poprad 13. mája 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dušan Hein)

Hokejisti HK Poprad odštartovali spoločnú letnú prípravu v priestoroch zimného štadióna. Na úvodnom zraze sa trénerovi Františkovi Štolcovi hlásilo 28 hráčov, vrátane niektorých posíl. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke tréner František Štolc

Popradčania pôjdu v rámci spestrenia “suchej” prípravy do Vysokých Tatier, absolvujú aj bežecké tréningy či kickbox. “Aktuálne máme 28 hráčov vrátane mladých hráčov, pričom mnohí z nich sú vo veku, v ktorom môžu byť aj v seniorskom aj juniorskom tíme. Chýbajú len zahraniční hráči,” uviedol František Štolc.

Spoločná príprava “kamzíkov” potrvá sedem týždňov. Po nich dostanú hráči krátke voľno a následne budú pokračovať tréningami na ľade.

Zmluvne viazaní hráči HK Poprad:

brankár: Tomáš Vošvrda

obrancovia: Štefan Fabian, Joona Erving, Aleksandar Magovac, Ján Ťavoda, Daniel Brejčák, Lukáš Matejka, Dominik Kramár

útočníci: Marek Zagrapan, Samuel Mlynarovič, Matej Paločko, Matúš Paločko, Samuel Takáč, Lukáč Paukovček, Andreas Štrauch, Jesse Pelamo


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj