Heger si vie predstaviť “koalíciu pokoja” s PS a KDH. Naď je pripravený na “telefonát od kohokoľvek”

Bratislava 16. mája 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Predseda mimoparlamentnej strany Demokrati a expremiér Eduard Heger si vie predstaviť po voľbách koalíciu s KDH a Progresívnym Slovenskom (PS). Povedal to na utorkovej tlačovej konferencii. Kabinet v takomto zložení by podľa neho bol konštruktívnou alternatívou a vládou pokoja "Stojíme pred hrozbou, že… Príspevok Heger si vie predstaviť “koalíciu pokoja” s PS a KDH. Naď je pripravený na “telefonát od kohokoľvek” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Heger si vie predstaviť “koalíciu pokoja” s PS a KDH. Naď je pripravený na “telefonát od kohokoľvek”

Bratislava 16. mája 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Predseda mimoparlamentnej strany Demokrati a expremiér Eduard Heger si vie predstaviť po voľbách koalíciu s KDH a Progresívnym Slovenskom (PS). Povedal to na utorkovej tlačovej konferencii. Kabinet v takomto zložení by podľa neho bol konštruktívnou alternatívou a vládou pokoja "Stojíme pred hrozbou, že…

Príspevok Heger si vie predstaviť “koalíciu pokoja” s PS a KDH. Naď je pripravený na “telefonát od kohokoľvek” zobrazený najskôr Hlavné správy.