• Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Rím 2. februára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Ciro Fusco/ANSA via AP)

Futbalisti SSC Neapol si bez väčších komplikácií poradili 3:0 so Sampdoriou Janov v sobotňajšom stretnutí 22. kola talianskej Serie A 2018/2019. V belasom drese tímu spod Vezuva sa po zranení opäť predstavil aj Marek Hamšík, nastúpil od začiatku a hral do 74. min

• Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke futbalista SSC Neapol Lorenzo Insigne a tréner klubu Carlo Ancelotti sa tešia po strelení gólu v sobotňajšom zápase 22. kola Serie A SSC Neapol – Sampdoria Janov v Neapole 2. februára 2019

Rozhodujúci moment stretnutia prišiel v polovici prvého polčasu, keď v priebehu dvoch minút skórovali Arkadiusz Milik a Lorenzo Insigne. Tretí gól pridal v samom závere z pokutového kopu Simone Verdi.

Výsledky sobotňajších stretnutí 22. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A:

Empoli – Chievo Verona 2:2 (1:2)

Góly: 45.+ a 52. Caputo – 31. Giaccherini, 45.+ Stepiňski

Neapol – Sampdoria Janov 3:0 (2:0)

Góly: 25. Milik, 26. Insigne, 89. Verdi (z pok. kopu)