Hailee Steinfeld mala zmiešané pocity zo sťahovania do New Yorku

Bratislava 13. decembra 2018 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)

Americká herečka a speváčka Hailee Steinfeld mala zmiešané pocity z presťahovania sa do New Yorku, kde začala žiť minulý rok. Rodáčka z Los Angeles to prezradila v rozhovore pre magazín Who What Wear

Na snímke americká herečka Hailee Steinfeldová

“Nikdy predtým som nemala príležitosť žiť sama v novom meste. Jedna časť mňa z toho trpela depresiami a druhá sa z toho zase radovala,” povedala herečka, ktorá 11. decembra oslávila 22. narodeniny. “Ako 21-ročná som sa naučila veľa vecí sama o sebe. Teraz cítim, že sa blíži najlepší rok môjho života, cítim, že ma toho veľa čaká. Chcem ísť vpred a aj pôjdem,” vyjadrila sa.

Hailee Steinfeld sa preslávila ako Mattie Ross vo westernovej dobrodružnej dráme Skutočná guráž (2010), kde si pod režisérskou taktovkou bratov Coenovcov zahrala po boku hviezd ako Jeff Bridges, Matt Damon alebo Josh Brolin. Snímka jej vyniesla nominácie na cenu BAFTA, Screen Actors Guild Award i Oscara. Okrem toho sa predstavila v snímkach Romeo & Juliet (2013), Love song (2013), Enderova hra (2013), 3 dni na zabitie (2014), Takmer normálne dievča (2015), Ladíme 2 (2015), Term Life (2016) alebo Ladíme 3 (2017). V roku 2015 vydala debutovú EP nahrávku Haiz.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj