Gyimesi o farizejstve liberálov v prípade sankcií: Dokážu si pochvaľovať a užívať aj globálne otepľovanie

Bratislava 8. januára 2022 (HSP/Foto:Facebook)   “Vedeli ste, že účinky sankcií majú vplyv na znečistenie životného prostredia? A čo na to hovoria nažhavení liberáli a progresívci?” Tieto zaujímavé otázky kladie poslanec OĽaNO György Gyimesi Pred vypuknutím vojny bola jednou z najdôležitejších tém programov európskej ľavice ochrana životného prostredia a boj proti globálnemu otepľovaniu. Progresívci a... Príspevok Gyimesi o farizejstve liberálov v prípade sankcií: Dokážu si pochvaľovať a užívať aj globálne otepľovanie zobrazený najskôr Hlavné správy.

Gyimesi o farizejstve liberálov v prípade sankcií: Dokážu si pochvaľovať a užívať aj globálne otepľovanie

Bratislava 8. januára 2022 (HSP/Foto:Facebook)   “Vedeli ste, že účinky sankcií majú vplyv na znečistenie životného prostredia? A čo na to hovoria nažhavení liberáli a progresívci?” Tieto zaujímavé otázky kladie poslanec OĽaNO György Gyimesi Pred vypuknutím vojny bola jednou z najdôležitejších tém programov európskej ľavice ochrana životného prostredia a boj proti globálnemu otepľovaniu. Progresívci a...

Príspevok Gyimesi o farizejstve liberálov v prípade sankcií: Dokážu si pochvaľovať a užívať aj globálne otepľovanie zobrazený najskôr Hlavné správy.