New York 2. septembra 2019 (HSP/Journalisten watch/Foto:SITA/AP-Kirsty Wigglesworth)

Vo štvrtok zakotvila klimatická Greta v New Yorku, po jej PR drine v Atlantiku.  Avšak „klimatická záchrankyňa“ nadchla len veľmi málo ľudí. Ku klimatickým štrajkom pred OSN sa pripojilo iba asi 100 ľudí. Dojem, ktorý tam urobilo dievča trpiace Aspergerovým syndrómom, podnietilo známu britskú publicistku Katie Hopkinsovovú napísať o „zneužívajúcom vzťahu medzi ľavicou, ktorá potrebuje globálnu krízu aby transferovala bohatstvo, a malým dievčaťom“

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Greta Thunbergová

„To je šokujúce. Naozaj. Je mi ľúto toho dieťaťa. Pozrite sa na šklbanie v tvári/ spazmy toho chúďaťa dievčaťa. Domnievam sa, že tu máme dočinenia so zneužívajúcim vzťahom – medzi ľavicou, ktorá potrebuje globálnu krízu, aby transferovala bohatstvo a malým dievčaťom“, píše renomovaná britská publicistka Katie Hopkinsová a uverejňuje video, ktoré ukazuje, ako choré je naozaj dievča, zneužívané ľavicovo-zelenými ideológmi a ziskuchtivcami zároveň.

Gretine trasenie a šklbanie možno ľahko porovnať s trasením Angely Merkelovej.

Napriek týmto záberom mainstreamové médiá stále nie sú ochotné spochybňovať zneužívanie umelej figúrky Grety, ktorú vytvorili ľavicoví ideológovia.

Namiesto toho je úbohé privítanie, ktoré bolo pripravené pre Thunbergovú v New Yorku, štylizované ako triumfálny sprievod. Nekriticky sa rozširujú naštudované vyhlásenia Grety. Greta povedala novinárom: „Stále sa potácam. Chcem vám však veľmi pekne poďakovať, vám všetkým, ktorí sa podieľajú na boji za klímu. Je neuveriteľné, že 16-ročná musí preplávať na plachetnici oceán, aby viedla tento boj“.

Nie. Neuveriteľné je, že chorá žiacka je zneužívaná jej rodičmi a armádou klimatických ideológov a zelených bezohľadných dobrodruhov a mainstreamová tlač k tomu ešte tlieska.

This is shocking. Really. I feel sorry for the child.

Look at the poor girl’s facial tics / spasms.

I believe this is an abusive relationship – between the left needing a global crises to transfer wealth. And a small girl. pic.twitter.com/PUNSrrFDFZ

— Katie Hopkins (@KTHopkins) 29. augusta 2019

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj