Greenpeace: Opatrenia Ministerstva životného prostredia v súvislosti s energetickou krízou sú nepostačujúce

Bratislava 18. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák )   Opatrenia Ministerstva životného prostredia (MŽP) SR v súvislosti s prebiehajúcou vojnou na Ukrajine a energetickou krízou sú nepostačujúce. Pre TASR to uviedla výkonná riaditeľka Greenpeace Slovensko Katarína Juríková. Poukázala, že v Rakúsku presadili zákaz predaja nových plynových kotlov v nových budovách od roku 2023 už v júni,... Príspevok Greenpeace: Opatrenia Ministerstva životného prostredia v súvislosti s energetickou krízou sú nepostačujúce zobrazený najskôr Hlavné správy.

Greenpeace: Opatrenia Ministerstva životného prostredia v súvislosti s energetickou krízou sú nepostačujúce

Bratislava 18. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák )   Opatrenia Ministerstva životného prostredia (MŽP) SR v súvislosti s prebiehajúcou vojnou na Ukrajine a energetickou krízou sú nepostačujúce. Pre TASR to uviedla výkonná riaditeľka Greenpeace Slovensko Katarína Juríková. Poukázala, že v Rakúsku presadili zákaz predaja nových plynových kotlov v nových budovách od roku 2023 už v júni,...

Príspevok Greenpeace: Opatrenia Ministerstva životného prostredia v súvislosti s energetickou krízou sú nepostačujúce zobrazený najskôr Hlavné správy.