Praha 2. augusta 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Instagram)

Český spevák Karel Gott sa v nedeľu stretol so svojimi staršími dcérami Luciou a Dominikou, aby oslávil svoje narodeniny. Po tejto schôdzke sa necítil dobre

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Český spevák Karel Gott s rodinou

V nedeľu Karel Gott oslavoval svoje narodeniny so svojimi dcérami doma na Bertramke. Oslavy sa zúčastnili aj jeho staršie dcéry, Lucia a Dominika, ktorá priletela k otcovi z Fínska spolu so svojím manželom. Na stretnutí boli prítomné aj jeho najmladšie dcéry a Gottova manželka. Počas oslavy sa Gott cítil dobre, mal chuť do jedla a dokonca si spolu so svojou rodinou spieval pri gitare. Médiám to prezradila najstaršia dcéra Karla Gotta, Dominika.

Po oslave Gottovi však prišlo zle a musel sa vysporiadať s ďalším nástupom nevoľnosti. Karel Gott je doteraz v domácom liečení. Manželka Ivana ho denne vozí na ambulantné kontroly do Všeobecnej fakultnej nemocnice na Karlovom námestí.

O zlom stave Karla Gotta prehovorila Dominika pre portál Blesk.cz. Informáciu dostala od Gottovej manželky.

“Volala mi pred odletom z Česka a povedala mi, že ocka tá nedeľa veľmi zmohla, urobilo sa mu zle a leží. Povedala som jej, že ma to veľmi mrzí. Niet sa čomu diviť, doznieval u neho zápal pľúc a muselo to byť pre neho náročné. Tak veľmi sa nám, ale chcel venovať! Obdivujem ho,” povedala Dominika.

Zrušenie koncertu

Sputnik predtým informoval, že Karel Gott má vážne problémy so zdravím, kvôli čomu musel zrušiť veľký koncert. Podľa kapelníka Gotta, Pavla Větrovca lekári Karlovi dôrazne odporučili nevystupovať, pretože by podľa nich ohrozil svoj život.

“Lenže Karel je blázon a má svoju hlavu. A hlavne, svojich fanúšikov, ktorých nechcel za žiadnu cenu sklamať. Tú Benátsku chcel odohrať stoj čo stoj,” podotkol Větrovec.

Nemohla o tom Karla presvedčiť ani jeho žena Ivanka.

“Ivanka plakala, skoro ho prosila na kolenách, nech to vzdá. Nič. Poprosila ma teda, nech mu to zakážem ako kapelník. Hučal som do neho zo všetkých strán. Márne. Tak veľmi chcel vystúpiť,” prezradil Větrovec.

Po odchode zo skúšky sa však všetko náhle zmenilo. S kapelníkom sa síce lúčil s tým, aby mu poslal repertoár, ale asi o hodinu na to sa cez SMS ozval, že svoje vystúpenie zruší. Doma sa mu vraj urobilo tak zle, že to nakoniec naozaj musel vzdať.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj