Gedra: Trojročná nekompetentnosť a hlúposť nás oberá o miliardy a ľudia už bočia od štátu v Čaputovej rukách!

Bratislava 23. júla 2023 (HSP/Facebook/Foto: Screenshot)   Juraj Gedra (Smer-SSD) prostredníctvom videa na sociálnej sieti reaguje na policajného prezidenta Štefana Hamrana, ktorý voči prezidentke Zuzane Čaputovej predviedol podľa jeho slov policajný puč ako z učebnice. Aktuálne tak vraj niet pochýb, že v štáte je bordel ako nikdy predtým "Máme chatrnú… Príspevok Gedra: Trojročná nekompetentnosť a hlúposť nás oberá o miliardy a ľudia už bočia od štátu v Čaputovej rukách! zobrazený najskôr Hlavné správy.

Gedra: Trojročná nekompetentnosť a hlúposť nás oberá o miliardy a ľudia už bočia od štátu v Čaputovej rukách!

Bratislava 23. júla 2023 (HSP/Facebook/Foto: Screenshot)   Juraj Gedra (Smer-SSD) prostredníctvom videa na sociálnej sieti reaguje na policajného prezidenta Štefana Hamrana, ktorý voči prezidentke Zuzane Čaputovej predviedol podľa jeho slov policajný puč ako z učebnice. Aktuálne tak vraj niet pochýb, že v štáte je bordel ako nikdy predtým "Máme chatrnú…

Príspevok Gedra: Trojročná nekompetentnosť a hlúposť nás oberá o miliardy a ľudia už bočia od štátu v Čaputovej rukách! zobrazený najskôr Hlavné správy.