Trnava 21. január 2020 (HSP/Foto: HSP)

V noci zo soboty na nedeľu bol v centre Trnavy na Hlavnej ulici predseda Slovenských brancov a hnutia  Naša Vlasť je budúcnosť, Peter Švrček napadnutý šiestimi osobami, ktoré pochádzajú z neoliberálnych kruhov. Počas politicky motivovaného incidentu bol atakovaný pokrikmi ako  „fašista“ a“rusofil“. Tento útok mal za následok ťažký otras mozgu a niekoľkonásobnú fraktúru tvárovej časti lebky

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Petrovi Švrčekovi boli spôsobené vážne zranenia hlavy

Následne v pondelok poobede podal Peter Svrček na PZ SR trestné oznámenie na neznámych páchateľov .

Aká je reakcia Čaputovej, či liberálnych médií? Vyjadria sa až po fyzických útokoch na lídrov spriaznených liberálnych strán, alebo (ako tomu bolo nedávno) po falošných spravách o páchateľoch, ktorí ničili židovské pomníky? Prečo mlčia a neodsúdia každé ideologicky motivované násilie? Prečo nepristupujú ku každému prípadu takéhoto násilia rovnako?

Nie je predsa prípustné, aby sa v prípade používania násilia z ideologických dôvodov v niektorých prípadoch toto tolerovalo a iba v niektorých kritizovalo a potieralo. Ak budú autority, ktoré inokedy hlasno kričia teraz mlčať, môžu roztočiť kolotoč násilia, vybavovanie si účtov, ktorí sa už nemusí podariť zastaviť, a ktorého obeťami sa môžu stať nakoniec oni sami.

Situácia je vážna. Médiá hlavného prúdu uverejňujú selektívne a zavádzajúce informácie a ľudia sa právom obávajú ďalších útokov. V jednom z vyjadrení v komentároch oficiálnej facebookovej stránky NVB sa píše : „Keď sa v Nemecku ujímala moci NSDAP, tak jej úderky tiež fyzicky napádali – pod rúškom noci – vodcov iných politických strán.“

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Petrovi Švrčekovi boli spôsobené vážne zranenia hlavy

Dnes to isté robia liberáli a mentálni neomarxisti, hecovaní a povzbudzovaní liberálnymi médiami. Dnes ako keby bol útok, ktorý je vedený proti ideologickému oponentovi v poriadku, stačí ho označiť za fašistu. Ale ak sa pozrieme spätne, tak fyzické násilie dnes proti svojim oponentom používa takmer výlučne liberálne hnutie. Reálne sa práve títo ľudia správajú ako fašisti.

Ide o odkaz, že ak máme iný názor, musíme byť pripravení znášať nielen zlobu a nenávisť na stránkach typu Zomri, Denník N, SME, týždeň, UZŽNO, mimovládnych organizácií ale najnovšie aj v podobe fyzických atakov? Je toto zmysel liberálnej politiky, ktorá môže viesť až ku fyzickej likvidácii ľudí bojujúcich za obranu národnej identity?

Sme pod neustálym tlakom


Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ


Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj