Francúzsky návrh zákona o imigračnej reforme čelí rozporu v najmenej troch hlavných bodoch

Bratislava 29. novembra 2023 (HSP/ The European Conservative/Foto: TASR)   Tento týždeň sa vo Francúzskej poslaneckej snemovni rokuje o Macronovom návrhu zákona o imigračnej politike. Informuje The European Conservative Imigračná reforma, ktorú začiatkom mesiaca schválila Francúzska poslanecká snemovňa s dodatkami, ktoré sú ešte prísnejšie voči imigrácii ako pôvodný návrh zákona,… Príspevok Francúzsky návrh zákona o imigračnej reforme čelí rozporu v najmenej troch hlavných bodoch zobrazený najskôr Hlavné správy.

Francúzsky návrh zákona o imigračnej reforme čelí rozporu v najmenej troch hlavných bodoch

Bratislava 29. novembra 2023 (HSP/ The European Conservative/Foto: TASR)   Tento týždeň sa vo Francúzskej poslaneckej snemovni rokuje o Macronovom návrhu zákona o imigračnej politike. Informuje The European Conservative Imigračná reforma, ktorú začiatkom mesiaca schválila Francúzska poslanecká snemovňa s dodatkami, ktoré sú ešte prísnejšie voči imigrácii ako pôvodný návrh zákona,…

Príspevok Francúzsky návrh zákona o imigračnej reforme čelí rozporu v najmenej troch hlavných bodoch zobrazený najskôr Hlavné správy.