Fico pozvanie prijal, Pellegrini na rokovanie s Dankom neprišiel. Je na stole spájanie?

Bratislava 26. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook)   Mimoparlamentná SNS má mnoho programových prienikov so Smerom-SD. Skonštatoval to šéf národniarov Andrej Danko po stredajšom stretnutí s predsedom Smeru-SD Robertom Ficom v centrále SNS. Pozvanie dostal aj líder mimoparlamentného Hlasu-SD Peter Pellegrini, na rokovanie neprišiel. Fico označil SNS za spoľahlivého partnera. Nepochybuje… Príspevok Fico pozvanie prijal, Pellegrini na rokovanie s Dankom neprišiel. Je na stole spájanie? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Fico pozvanie prijal, Pellegrini na rokovanie s Dankom neprišiel. Je na stole spájanie?

Bratislava 26. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook)   Mimoparlamentná SNS má mnoho programových prienikov so Smerom-SD. Skonštatoval to šéf národniarov Andrej Danko po stredajšom stretnutí s predsedom Smeru-SD Robertom Ficom v centrále SNS. Pozvanie dostal aj líder mimoparlamentného Hlasu-SD Peter Pellegrini, na rokovanie neprišiel. Fico označil SNS za spoľahlivého partnera. Nepochybuje…

Príspevok Fico pozvanie prijal, Pellegrini na rokovanie s Dankom neprišiel. Je na stole spájanie? zobrazený najskôr Hlavné správy.