Bratislava 13. decembra 2018 (HSP/Foto:Youtube FEJBS)

A je to tu! Fejbs konečne posiela svojim fanúšikom novinku, kde nerapuje, ale spieva! Martina Fabová alias Fejbs vypustila novinku – “Cudzinec”, ktorá doslova vyvoláva zimomriavky. Tak po tanečnej skladbe, ktorú vydala pred mesiacom, prichádza s úplnou novinkou, ktorá vás nenechá chladným ani po umeleckej stránke, ani po tej vizuálnej

Martina Fabová alias Fejbs

Fejbs je už dlho považovaná na hudobnej scéne ako jedna z najtalentovanejších ženských raperiek na Slovensku. Stačí, keď otvorí ústa a vieme, že je z Trnavy, no keď začne spievať, mnohým pripomína zvonivým hlasom Aliciu Keys. Skladba „Cudzinec“ je presne taká, aká je v skutočnosti samotná interprétka, má dve hudobné tváre. V songu „Posuň sa“ukázala Fejbs tú drsnú – raperskú polohu svojho hlasu, no v jej najnovšej skladbe precítila text ako skúsená speváčka.

„Do každej svojej pesničky dávam hlavne svoje pravdivé emócie. Či ide o rap alebo spev, nepozerám sa nato, či  je to dokonalé alebo či sú v tom nejaké hlasové odchylky. Snažím sa ku svojím songom pristupovať zodpovedne, pretože je to moja tvorba a mám rada svoje pocity vyjadrene hudbou. „CUDZINEC“ je skladba, ktorá ukazuje moje dve hudobné i osobné JA, ktoré mám a vizuálom som nechala nahliadnuť fanúšikom aj do svojho súkromia, keďže ide o videá z môjho súkromného archívu. Som osoba, ktorá sa stále hľadá a skúša všetko, čo jej prinesie život, nemám rada stereotyp, a aj preto moja tvorba je rôznorodá. Verím, že táto skladba osloví presne tých, ktorých má osloviť, veď koniec koncov, každý z nás má niekedy stav, kedy sa cíti ako keby sa ani nepoznal a začína sa odznova spoznávať. Nie je to zlé, ved cudzinec objavuje nové veci a posúva sa, takže treba brať svoje pocity ako výzvu, nie ako niečo cudzie, čo spoznávať nechce“, vyjadruje svoj postoj ku svojej emotívnej skladbe Fejbs.

O celkový vizuál sa postaral speváčkin kamarát Denis Šipkovský, mix master sprocesoval DJ Mikroman,  produkciu – JEHA, samotný text a melodickú linku vytvorila samotná speváčka.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj