Exkolegovia z SaS Nicholsonová a Poliačik pozdravujú Ľuboša Blahu z cesty za Dalajlámom

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 7. marca 2019 (HSP/Foto:Facebook)

Poslanci Národnej rady Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS) a Martin Poliačik (nezaradený – člen PS) sa spoločne vybrali na dovolenku do Ázie, pričom na sociálnej sieti publikovali selfie fotografiu z lietadla a odkaz pre vládneho poslanca Ľuboša Blahu (Smer-SD).

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke poslanci Martin Poliačik (PS) a Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS)

“Flying high, up to the sky  až do Dharamshaly za Dalai Lamom… Môžme od vás pozdravovať?  A povedzte Blahovi, že už môže reagovať,” uverejnila na sociálnej sieti vo štvrtok poslankyňa Nicholsonová.

K ceste na duchovný výlet liberálnych poslancov sa v komentároch vyjadrilo viacero používateľov. Niektorí sa s humorom spýtali, či Poliačik nesie so sebou za Dalajlámom aj nálepky a odznaky prezidentskej kandidátky Zuzany Čaputovej… Iní naznačili, že sa už tešia na reakciu poslanca Blahu.

Nicholsonová aj Poliačik len potvrdzujú, že aj liberáli a nepriatelia kresťanov napriek svojim vzburám voči Bohu túžia po duchovne a nemôžu poprieť, že ich čistý materializmus a výlučne telesné hodnoty v živote nestačia. Škoda len, že Boha hľadajú u človeka v Dharamsale, a pritom sa s ním môžu stretnúť doma, v každom kostole.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj