Európania si neuvedomujú, že “jedného dňa sa stanú menšinou vo svojich vlastných krajinách”

Kapské Mesto 23. mája 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Pixabay)   Ak sa Európania stanú menšinou, "bude už neskoro", varuje významný juhoafrický spisovateľ Ernst Roets, ktorý pôsobí ako zástupca generálneho riaditeľa organizácie AfriForum, informuje portál REMIX News Juhoafrický spisovateľ a filmár Ernst Roets v rozhovore pre maďarské médiá povedal, že je prekvapený otvorenosťou Európanov… Príspevok Európania si neuvedomujú, že “jedného dňa sa stanú menšinou vo svojich vlastných krajinách” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Európania si neuvedomujú, že “jedného dňa sa stanú menšinou vo svojich vlastných krajinách”

Kapské Mesto 23. mája 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Pixabay)   Ak sa Európania stanú menšinou, "bude už neskoro", varuje významný juhoafrický spisovateľ Ernst Roets, ktorý pôsobí ako zástupca generálneho riaditeľa organizácie AfriForum, informuje portál REMIX News Juhoafrický spisovateľ a filmár Ernst Roets v rozhovore pre maďarské médiá povedal, že je prekvapený otvorenosťou Európanov…

Príspevok Európania si neuvedomujú, že “jedného dňa sa stanú menšinou vo svojich vlastných krajinách” zobrazený najskôr Hlavné správy.