EÚ zvyšuje svoj rozpočet na obranu. Zmeriava sa na lietadlové lode, protiraketový štít a vesmírnu infraštruktúru

Brusel 13. októbra 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:TASR/AP-Virginia Mayo)   Komisár Breton uviedol, že EÚ "nemá inú možnosť" ako výrazne zvýšiť svoj rozpočet na obranu po roku 2025, a navrhol vytvorenie spoločnej vojnovej flotily a siete protiraketovej obrany. Píše Tamás Orbán pre The European Conservative Komisár EÚ pre vnútorný trh Thierry Breton, ktorý… Príspevok EÚ zvyšuje svoj rozpočet na obranu. Zmeriava sa na lietadlové lode, protiraketový štít a vesmírnu infraštruktúru zobrazený najskôr Hlavné správy.

EÚ zvyšuje svoj rozpočet na obranu. Zmeriava sa na lietadlové lode, protiraketový štít a vesmírnu infraštruktúru

Brusel 13. októbra 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:TASR/AP-Virginia Mayo)   Komisár Breton uviedol, že EÚ "nemá inú možnosť" ako výrazne zvýšiť svoj rozpočet na obranu po roku 2025, a navrhol vytvorenie spoločnej vojnovej flotily a siete protiraketovej obrany. Píše Tamás Orbán pre The European Conservative Komisár EÚ pre vnútorný trh Thierry Breton, ktorý…

Príspevok EÚ zvyšuje svoj rozpočet na obranu. Zmeriava sa na lietadlové lode, protiraketový štít a vesmírnu infraštruktúru zobrazený najskôr Hlavné správy.