EÚ pripravuje 70 projektov, ktoré majú konkurovať čínskemu projektu Pásmo a cesta

25. januára 2023 (HSP/POLITICO/Foto:Pixabay)   EÚ sa snaží konkurovať čínskej iniciatíve Pásmo a cesta a uprednostňuje 70 medzinárodných projektov v oblasti infraštruktúry, informuje POLITICO Reakcia Európskej únie na čínsku sieť obchodných a infraštruktúrnych projektov, ktoré sa rozprestierajú po celom svete, sa konečne stáva reálnou. Hlavné európske projekty Global Gateway sa… Príspevok EÚ pripravuje 70 projektov, ktoré majú konkurovať čínskemu projektu Pásmo a cesta zobrazený najskôr Hlavné správy.

EÚ pripravuje 70 projektov, ktoré majú konkurovať čínskemu projektu Pásmo a cesta

25. januára 2023 (HSP/POLITICO/Foto:Pixabay)   EÚ sa snaží konkurovať čínskej iniciatíve Pásmo a cesta a uprednostňuje 70 medzinárodných projektov v oblasti infraštruktúry, informuje POLITICO Reakcia Európskej únie na čínsku sieť obchodných a infraštruktúrnych projektov, ktoré sa rozprestierajú po celom svete, sa konečne stáva reálnou. Hlavné európske projekty Global Gateway sa…

Príspevok EÚ pripravuje 70 projektov, ktoré majú konkurovať čínskemu projektu Pásmo a cesta zobrazený najskôr Hlavné správy.