Emotívna tlačovka Kollára: úzka skupina “máva” s prezidentkou i premiérom a odstavila ministra vnútra

Bratislava 17. augusta 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook)   Mimoriadna schôdza v súvislosti so zásahom Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) a akciou Rozuzlenie má byť v pondelok (21. 8.) o 11.00 h. Informoval o tom predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) na štvrtkovej tlačovej konferencii. Rokovanie inicioval opozičný Smer-SD "Toto je vážny problém.… Príspevok Emotívna tlačovka Kollára: úzka skupina “máva” s prezidentkou i premiérom a odstavila ministra vnútra zobrazený najskôr Hlavné správy.

Emotívna tlačovka Kollára: úzka skupina “máva” s prezidentkou i premiérom a odstavila ministra vnútra

Bratislava 17. augusta 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook)   Mimoriadna schôdza v súvislosti so zásahom Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) a akciou Rozuzlenie má byť v pondelok (21. 8.) o 11.00 h. Informoval o tom predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) na štvrtkovej tlačovej konferencii. Rokovanie inicioval opozičný Smer-SD "Toto je vážny problém.…

Príspevok Emotívna tlačovka Kollára: úzka skupina “máva” s prezidentkou i premiérom a odstavila ministra vnútra zobrazený najskôr Hlavné správy.