Drucker sa nebude uchádzať o funkciu predsedu strany, nahradí ho Radoslav Baťo

Bratislava 21. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook-T.D.)   Tomáš Drucker sa nebude opätovne uchádzať o funkciu predsedu mimoparlamentnej strany Dobrá voľba a Umiernení. Vyhlásil to v stredu na tlačovej konferencii strany. Doplnil, že sa chce sústrediť na prípravu veľkej reformy zdravotníctva, na ktorej pracuje už niekoľko mesiacov Novým podpredsedom strany sa stal Radoslav Baťo, podľa ktorého “najdôležitejším... Príspevok Drucker sa nebude uchádzať o funkciu predsedu strany, nahradí ho Radoslav Baťo zobrazený najskôr Hlavné správy.

Drucker sa nebude uchádzať o funkciu predsedu strany, nahradí ho Radoslav Baťo

Bratislava 21. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook-T.D.)   Tomáš Drucker sa nebude opätovne uchádzať o funkciu predsedu mimoparlamentnej strany Dobrá voľba a Umiernení. Vyhlásil to v stredu na tlačovej konferencii strany. Doplnil, že sa chce sústrediť na prípravu veľkej reformy zdravotníctva, na ktorej pracuje už niekoľko mesiacov Novým podpredsedom strany sa stal Radoslav Baťo, podľa ktorého “najdôležitejším...

Príspevok Drucker sa nebude uchádzať o funkciu predsedu strany, nahradí ho Radoslav Baťo zobrazený najskôr Hlavné správy.