Dopravcovia sú odhodlaní pokračovať v blokovaní pohybu tovaru cez hranice s Ukrajinou

Varšava 10. novembra 2023 (HSP/Foto:Screenshot X/senore_amore)   Rokovania medzi zástupcami poľských orgánov a dopravcami, ktorí zablokovali kontrolné stanovištia na poľsko-ukrajinskej hranici, sa ukázali ako bezvýsledné. Informuje o tom portál RMF24 Podľa novín sa trojhodinové rokovania medzi zástupcami poľskej vlády a dopravcami skončili bez výsledku. Dopravcovia sú preto odhodlaní pokračovať v… Príspevok Dopravcovia sú odhodlaní pokračovať v blokovaní pohybu tovaru cez hranice s Ukrajinou zobrazený najskôr Hlavné správy.

Dopravcovia sú odhodlaní pokračovať v blokovaní pohybu tovaru cez hranice s Ukrajinou

Varšava 10. novembra 2023 (HSP/Foto:Screenshot X/senore_amore)   Rokovania medzi zástupcami poľských orgánov a dopravcami, ktorí zablokovali kontrolné stanovištia na poľsko-ukrajinskej hranici, sa ukázali ako bezvýsledné. Informuje o tom portál RMF24 Podľa novín sa trojhodinové rokovania medzi zástupcami poľskej vlády a dopravcami skončili bez výsledku. Dopravcovia sú preto odhodlaní pokračovať v…

Príspevok Dopravcovia sú odhodlaní pokračovať v blokovaní pohybu tovaru cez hranice s Ukrajinou zobrazený najskôr Hlavné správy.