Do troch-štyroch týždňov by som mal opäť hrať, vraví zranený Ladislav Nagy

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Košice 31. januára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-František Iván)

Skúsený slovenský hokejový krídelník Ladislav Nagy bude pre zranenie slabín pauzovať približne tri až štyri týždne. Hráč tipsportligového HC Košice to potvrdil pre športové spravodajstvo RTVS

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke hokejista Ladislav Nagy

“Mám trošku natrhnuté vlákna, musí sa to sceliť a zahojiť. Myslím si, že do troch-štyroch týždňov by som mal opäť hrať,” povedal 39-ročný Nagy. Zdravotnú indispozíciu utrpel v sobotňajšom dueli najvyššej slovenskej súťaže v Spišskej Novej Vsi proti Liptovskému Mikulášu. V najbližšom čase bude chýbať nielen svojmu klubovému zamestnávateľovi, ale aj reprezentačnému trénerovi Craigovi Ramsaymu na prípravnom turnaji Kaufland Cup v Bratislave (7. – 9. februára). Skúsený Nagy je so 61 bodmi (34+27) zo 48 zápasov nielen lídrom produktivity svojho klubu, ale aj celej Tipsport ligy. Vlani bol na MS v Dánsku s 10 bodmi (1+9) najproduktívnejším Slovákom.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj