Trnava 20. marca 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Lukáš Grinaj)

Divadlo Jána Palárika v Trnave začína vydávať vlastný časopis, v ktorom chce informovať verejnosť o svojich novinkách, predstavovať hercov, autorov, režisérov, ale aj ľudí pracujúcich v zákulisí divadla. Moderný divadelný magazín poskytne aj hlbšie informácie o inscenáciách a ďalších udalostiach v divadle. Informovala o tom marketingová riaditeľka divadla Lucia Turňová

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Divadlo Jána Palárika

„Magazín má názov Divadlo, pretože chceme byť pre našich divákov definíciou tohto slova a zároveň im chceme ukázať živý organizmus, akým je naše divadlo, činorodý a kreatívny proces, ktorý sa skrýva za výsledkom, aký vidia na našom javisku,“ povedala riaditeľka divadla a šéfredaktorka nového časopisu Zuzana Šajgalíková.

Časopis Divadlo bude vychádzať štvrťročne, dostupný bude zadarmo v pokladni divadla, v plánovanej divadelnej kaviarni, ale aj v kaviarňach a reštauráciach v celej Trnave. Prvé číslo vychádza v náklade 1 500 kusov, má osemdesiat plnofarebných strán. „Prvé číslo prináša rozhovor s obľúbeným hercom Petrom Trníkom, predstavíme mladú talentovanú kolegyňu Ingridu Baginovú, umelecký šéf Juraj Bielik odhalí, čo nás čaká v najbližších mesiacoch. Priblížime divákom, ako vznikajú kostýmy, ale aj to, ako sa rekonštruovala fasáda našej divadelnej budovy. A mnoho iných zaujímavých článkov doplnených fotografiami,“ prezradila obsah jarného čísla Divadla Lucia Turňová.

Magazín Divadlo oficiálne predstavia na slávnostnom galavečere pri príležitosti odovzdávania cien Čierny orol v sobotu 23. marca.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj