Bratislava 11. júla 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-René Priebe/dpa)

Dievča, ktoré minulý piatok v meste Mülheim an der Ruhr, surovo znásilnila a zbila pätica chlapcov vo veku 12 a 14 rokov, je ľahko mentálne zaostalé. Informovali o tom nemecké médiá s odvolaním na výpovede niektorých obyvateľov mesta. Obeť mala podľa médií páchateľa poznať. Informuje portál Novinky.cz

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

K útoku malo dôjsť v zalesnenom mieste blízko ihriska. Server nau.ch napísal, že sa dievča zišlo na ihrisku so svojim kamarátom. Keď odišiel, jeden zo skupiny chlapcov ju mal dostať do zalesneného miesta. Zatiaľ vyšetrovatelia nevedia, či chlapci dievča do lesa nalákali, alebo ju tam dostali pod hrozbou.

Podľa médií dievča po útoku našli miestni obyvatelia. Upozornil na ňu štekajúci pes. Dievča neskôr previezli do nemocnice, kde jej bola poskytnutá aj psychologická pomoc.

Páchateľov zadržali len niekoľko sto metrov od miesta činu. Pätica útočníkov má podľa informácií pochádzať z Bulharska. Obeť mali najprv surovo zmlátiť a potom brutálne znásilniť. Všetko si natáčali na video.

Vyšetrovatelia hovoria v spojitosti s prípadom o “orgiách násilia”, ktoré sú nad rámec predstaviteľného.

Jeden z útočníkov, 14- ročný Gerogiho S. sa pritom už v minulosti dopustil dvoch sexuálnych napadnutí, za ktoré, kvôli svojmu veku, nemohol byť trestne stíhaný.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj