Čo ak Putin padne? Britský expert si zakonšpiroval: Sny Kyjeva sa stali skutočnosťou

Londýn 29. mája 2023 (HSP/DailySceptic/DailyMail/Foto:TASR/AP-Aleksey Babushkin, Sputnik/Kremlin)   Duncan Allan, spolupracovník britského Kráľovského inštitútu medzinárodných vzťahov, napísal správu, v ktorej vykresľuje pochmúrny obraz toho, čo sa môže stať s Ruskom, ak Putin príde o moc, informoval The Daily Sceptic Píše sa rok 2027 a sny Kyjeva sa stali skutočnosťou. Rusko… Príspevok Čo ak Putin padne? Britský expert si zakonšpiroval: Sny Kyjeva sa stali skutočnosťou zobrazený najskôr Hlavné správy.

Čo ak Putin padne? Britský expert si zakonšpiroval: Sny Kyjeva sa stali skutočnosťou

Londýn 29. mája 2023 (HSP/DailySceptic/DailyMail/Foto:TASR/AP-Aleksey Babushkin, Sputnik/Kremlin)   Duncan Allan, spolupracovník britského Kráľovského inštitútu medzinárodných vzťahov, napísal správu, v ktorej vykresľuje pochmúrny obraz toho, čo sa môže stať s Ruskom, ak Putin príde o moc, informoval The Daily Sceptic Píše sa rok 2027 a sny Kyjeva sa stali skutočnosťou. Rusko…

Príspevok Čo ak Putin padne? Britský expert si zakonšpiroval: Sny Kyjeva sa stali skutočnosťou zobrazený najskôr Hlavné správy.