Český premiér Fiala prezradil, že bol prekvapený, keď za ním prišiel Mečiar. Čo ho dojalo?

Bratislava/Praha 17. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Barbora Vizváryová )   Český premiér Petr Fiala si na oslavách 30. výročia vzniku Slovenskej republiky v Bratislave uvedomil, ako Slovákom záleží na dobrých vzťahoch s Českou republikou. Zároveň ho prekvapilo, keď za ním prišiel bývalý slovenský premiér Vladimír Mečiar. Povedal to v pondelok (16. 1.) večer na krste... Príspevok Český premiér Fiala prezradil, že bol prekvapený, keď za ním prišiel Mečiar. Čo ho dojalo? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Český premiér Fiala prezradil, že bol prekvapený, keď za ním prišiel Mečiar. Čo ho dojalo?

Bratislava/Praha 17. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Barbora Vizváryová )   Český premiér Petr Fiala si na oslavách 30. výročia vzniku Slovenskej republiky v Bratislave uvedomil, ako Slovákom záleží na dobrých vzťahoch s Českou republikou. Zároveň ho prekvapilo, keď za ním prišiel bývalý slovenský premiér Vladimír Mečiar. Povedal to v pondelok (16. 1.) večer na krste...

Príspevok Český premiér Fiala prezradil, že bol prekvapený, keď za ním prišiel Mečiar. Čo ho dojalo? zobrazený najskôr Hlavné správy.