Bratislava 11. júla 2019 (HSP/Foto:SITA-Martin Medňanský, screenshot facebook)

Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorá pracuje vo video redakcii denníka SME, tento týždeň obhajovala články, ktoré zľahčovali tému pedofílie a ktoré navodzovali dojem, že sexuálni devianti sú vlastne v poriadku a ich cieľom je vraj deťom pomáhať. Kým zo strany verejnosti si Hanzelová vyslúžila množstvo negatívnych reakcií, z obce pedofilov jej prišlo poďakovanie

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke bývalá reportérka RTVS Zuzana Kovačič Hanzelová

Na príspevok novinárky Kovačič Hanzelovej o tom, že blokuje používateľov, ktorí ju nenávistne komentujú po jej obhajobe pedofílie, zareagoval používateľ pod menom Petr Kasz, ktorý je administrátorom českej stránky o pedofílii a pedofilom, s ktorým denník SME priniesol rozhovor. Petr Kasz sa v rozhovore okrem iného priznal, že pracuje na základnej škole, pričom o jeho pedofilných sklonoch riaditeľ ani rodičia netušia. Ako profilovú fotografiu má na sociálnej sieti malé dievčatko.

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Pedofil ďakuje HanzelovejPani Hanzelová, chcel by som vám poďakovať za váš predchádzajúci príspevok aj názor môžete si vlastne tu v diskusii aj sama na vlastnej koži vyskúšať, ako sa nám žije, aj keď sme nikomu neublížili,” konštatuje muž, ktorý o sebe uvádza, že je pedofil.

“Je to smutné, ale je to tak. Dúfam, že článok denníka SME predsa len u niektorých ľudí viedol k pochopeniu problému. A o to predsa išlo. S hejtermi sa stretávame tiež veľmi často aj na našom webe, no musíme to nejako prekusnúť a ísť ďalej. Držímm palce a nech sa vám darí,” napísal Hanzelovej Petr Kasz.

Použitie malého dieťaťa ako profilovú fotografiu používa údajne mnoho pedofilov ako tzv. avatar. Väčšinou vraj ide o umelecké fotografie dievčat alebo chlapcov, ktoré sa objavili v nejakých verejne prístupných galériách. Zarážajúce je, ako si tento počin vedia “vyargumentovať”:

“Nemyslím si, že použitím jednej jedinej anonymnej fotografie, navyše umeleckého vyznenia, ktorú používam vlastne celý život, komukoľvek ubližujem. Tá dievčina, ktorá je na mojom avatare, je v dnes už dávno dospelá a ťažko povedať, či by seba samu na danej fotografii vôbec spoznala,” uviedol pedofil k tomu, že zneužíva fotografiu maloletej osoby, v rozhovore pre denník SME.

Viete si predstaviť, že avatarom by sa mohlo stať aj vaše dieťa, ktorého fotografiu verejne zdieľate na sociálnej sieti?

Viete si predstaviť, že vaše dieťa vyučuje pedofil, ktorý svoje sexuálne sklony interpretuje ako čistú lásku k dieťaťu a i keď ho telesne nezneužil, pohľadom a v myšlienkach s ním možno súloží a nevidí na takomto pokrivenom pohľade na dieťa nič zlé?

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj