CDC identifikuje možný bezpečnostný problém s aktualizovanou vakcínou Covid-19 od spoločnosti Pfizer, ale…

Bratislava 16. januára 2023 (HSP/CNN/Foto:TASR/AP/dpa-Lennart Preiss)   Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) v piatok uviedlo, že existuje možný bezpečnostný problém s bivalentnou vakcínou Covid-19, ktorú vyrábajú spoločnosti Pfizer a BioNTech, ale je nepravdepodobné, že by predstavoval skutočné riziko. Agentúra napriek nejasnostiam uviedla, že naďalej odporúča, aby si ľudia aktualizovali vakcíny Covid-19 CDC... Príspevok CDC identifikuje možný bezpečnostný problém s aktualizovanou vakcínou Covid-19 od spoločnosti Pfizer, ale… zobrazený najskôr Hlavné správy.

CDC identifikuje možný bezpečnostný problém s aktualizovanou vakcínou Covid-19 od spoločnosti Pfizer, ale…

Bratislava 16. januára 2023 (HSP/CNN/Foto:TASR/AP/dpa-Lennart Preiss)   Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) v piatok uviedlo, že existuje možný bezpečnostný problém s bivalentnou vakcínou Covid-19, ktorú vyrábajú spoločnosti Pfizer a BioNTech, ale je nepravdepodobné, že by predstavoval skutočné riziko. Agentúra napriek nejasnostiam uviedla, že naďalej odporúča, aby si ľudia aktualizovali vakcíny Covid-19 CDC...

Príspevok CDC identifikuje možný bezpečnostný problém s aktualizovanou vakcínou Covid-19 od spoločnosti Pfizer, ale… zobrazený najskôr Hlavné správy.