Bratislava 17. marca 2019 (SITA/HSP/Foto:Carmel Paradise Facebook)

Speváčka Carmel Paradise, vlastným menom Carmel Paradise Buckingham, zverejnila live verziu svojho debutového singla Turn Me On. Mladú interpretku v nahrávke na gitare sprevádza hudobník Matěj Vávra. Speváčka k počinu ponúkla aj videoklip. Ten vznikol v réžii Martina Mika

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Carmel Paradise Buckingham

Singel Turn Me On zložila a napísala samotná speváčka, ktorá s ním ako sólová interpretka oficiálne vstúpila na hudobnú scénu v júli 2016. Pod nahrávku sa producentsky podpísal Ken Coomer v nahrávacom štúdiu v Nashville v americkom štáte Tennessee. Pôvodný videoklip k singlu režíroval filmár Brian Harstine. Okrem interpretky sa vo videu predstavili tanečníci Sophie Scott, Lillie Fergus a McCall Donoho.

“Turn Me On je o prvom skutočnom dospelom vzťahu. O takom, vďaka ktorému človek cíti veci, aké necítil nikdy pred tým. Skladba hovorí všetky myšlienky, ktoré sa človek hanbí povedať nahlas, no víria mu stále dookola v hlave a robia mu búrku v srdci,” opísala Carmel Paradise svoju debutovú nahrávku.

Speváčka v súčasnosti pripravuje vydanie nového singla Smoke Break, ku ktorému v uplynulých dňoch nakrútila videoklip. “Smoke Break predstavíme už čoskoro. Veľmi sa na to teším. Videoklip je už v postprodukcii, takže o pár dní bude oficiálne vonku,” prezradila 20-ročná speváčka.

Carmel Paradise je speváčka a skladateľka, ktorá v súčasnosti žije a tvorí v Bratislave. Svoju hudobnú kariéru odštartovala v Nashville, kam sa presťahovala s rodinou po detstve strávenom na Slovensku. Ako 15-ročná hosťovala v skladbe Gone svojej sestry Celeste Buckingham a ako 16-ročná sa stala líderkou punk-rockovej kapely The House United. V decembri 2016 uviedla na trh debutové EP Dreamgirl.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj