Bratislava 24. augusta 2019 (HSP/Foto:SITA-Diana Černáková, Alexandra Čunderlíková)

Predseda vládnej strany Most-Híd Béla Bugár si myslí, že vždy dokáže oklamať aspoň 5 percent ľudí, aby si zabezpečil biznis, vyhlásil v sobotu na sociálnej sieti opozičný politik Igor Matovič z hnutia OĽaNO.

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Igor Matovič a Béla Bugár

Belá Bugár to podľa Matoviča robí už 30 rokov a akosi “záhadne” sa z jeho “suseda” stal človek s majetkom pol miliardy eur. “Záhadne. Človek, ktorého Bugár dosadzoval do kľúčových pozícií v najlukratívnejších štátnych podnikoch, v ktorých sa “záhadne” strácali stovky miliónov eur pri “verejných” obstarávaniach. S tým istým “susedom” cítil neskutočné nutkanie ísť oslavovať výročie svojej svadby na Maledivi. Náhoda, samozrejme.”

Uviedol Igor Matovič v súvislosti s piatkovým vyjadrením Bélu Bugára na Facebooku, kde hovoril o “konšpiráciách” v súvislosti s jeho stretnutím s podnikateľom Marianom Kočnerom počas dovolenky v Ázii.

“Cez sociálne siete, ale aj cez médiá sa šíria falošné informácie, ktoré potom samozrejme sa vydávajú ako určité pravdivé. Ja som si to vyskúšal na vlastnej koži, keď z klamstva na sociálnych sieťach sa stáva automaticky pravda. Hovorím o Kočnerových esemskách z Threemy. ” Bugár vo videu hovoril o tom, že médiá nemajú pravdu, keď tvrdia, že jeho stretnutie s Kočnerom na Maledivách bolo dohodnuté. “Fakt to bolo náhodné stretnutie!” Zopakoval predseda Mostu-Híd.

“Včera dal Áruló (zradca), inak mu normálny Maďar ani pomaly nepovie, videjko, kde sa snažil vyviniť zo stretnutia s Kočnerom. Predložil 2(dva) “dôkazy”. Prvý – výpis z účtu, že si dovolenku platil ešte pred vraždou a tak vraj nemohol byť dohodnutý z Kočnerom. Lenže nikto netvrdí, že si dovolenku objednali s Kočnerom zároveň – t.j. nič nevyvrátil, lebo Kočner, keď sa dozvedel, že Bugár je na Maledivách, tak kúpil prvú letenku a išiel za ním – lebo ho potreboval silou-mocou presvedčiť, aby vláda nepadla – a aj ho presvedčil,” komentoval Matovič vyjadrenia Bugára.

Podľa Matoviča výpis vraj nedokazuje, že Bugárovi dovolenku neplatil “sused”, o ktorom písal v úvode, ale on sám. “Opäť klamstvo na ľudí, ktorí sa chcú dať opiť rožkom. Ak vám dá “sused” do ruky keš, vy si ho vložíte na účet a následne zaplatíte z účtu – to stále znamená, že vám dovolenku platil “sused” a nie vy.”

“Keď mu to, čo je napísané v poslednom odstavci vytkol diskutér pod statusom – Bugár ho opäť išiel opiť rožkom – napísal mu, že veď banky nahlasujú všetky operácie s vyššími sumami polícii. Nuž, opäť dôkaz, že tento človek ani pravdu povedať nedokáže – Bugár veľmi dobre vie, že banky nahlasujú len operácie nad 100 tisíc eur – a to, že on si vloží na účet 8-tisíc od “suseda” a následne z nich zaplatí prevodom dovolenku na Maledivách, majú banky úplne na háku, t.j. nikde nič nenahlasujú.”

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj