Bratislava 24. februára 2019 (HSP/Foto: Michaela Kolimárová)

Sú to blbé časy, keď pravičiari, slnečkari a transatlantické sily financujú a riadia revolúcie. Zatiaľčo ľavičiari, vlastenci a pokrokové sily chcú vyhrať demokratické voľby. Ak sa však nad tým racionálne zamyslíme, zistíme, že je to logické, pretože farebné revolúcie sa objednávajú, ale tie skutočné  a vlastenecké prichádzajú podľa teórie historického materializmu – píše vo svojom komentári podpredseda KSS Jalal Suleiman

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Jalal Suleiman

To je keď maličké kvantitatívne zmeny vyústia do kvalitatívnych šokujúcich zmien. Je hlúposť si hľadať dôvody k skutočnej revolte, lebo niekedy je to nad našu predstavivosť.

Nikdy som neveril preferenciám jednotlivých prieskumných agentúr, a vôbec nie tým ktoré vznikajú na zelenej lúke a ihneď ich citujú všetky média. Koniec koncom to nie je iba názor, ale fakt. Kotlebovcom pred parlamentnými voľbami namerali necelé 2% a v skutočnosti sú dnes v centre politického života. Tomu istému aktérovi  predtým v BB namerali smiešnych pár percent a predsa vyhral.

Faktom aj je, že preferencie dlhodobo formujú verejnú mienku a sú nesmierne silnou zbraňou liberálnych agresívnych síl a ich oligarchov.

Agresívno “progresívne” liberálne sily na Slovensku dnes disponujú aj  ďalšou zbraňou. Ich sponzor (spoločnosť ESET)  podľa “ zlých jazykov” zabezpečuje počítačové systémy, na ktorých funguje štatistický úrad. Každý systém má svoje zadné vrátka. Aj tento bezpochyby má.

Osobne sa netajím skutočnosťou, že idem voliť Štefana Harabina. To neznamená, že Eduarda Chmelára napríklad nemám rad. A to vôbec neznamená, že sudca najvyššieho súdu Štefan Harabin je nejaký ľavičiar. Pravda je taká, že ma k tomu vedie viac revolučný duch, než ideologické vodítka. V kútiku duše túžim po dvoch scenároch.

1. Dôjde k destabilizácii establišmentu tým, že Štefan Harabin vyhrá voľby a liberálna transatlantická klika uzná svoju porážku a na čele republiky nahradíme úžerníka a daňového podvodníka a hlavne vojnového štváča človekom, preferujúcim vlastenecké hodnoty a dobre vzťahy s Ruskou federáciou.

2. Dôjde k vzbure, ak sa sponzor agresívnych liberálov odváži k softvérovému zásahu do výsledkov volieb. Tento scenár bude hnacím motor k tomu, aby oklamaný ľud vyšiel von a nastolil poriadok. Iná možnosť totiž nie je, keďže ústavný súd je paralyzovaný.

V tejto súvislosti a na tomto mieste je naša dobrá rada smerom k oligarchom, sponzorom liberálneho agresívneho prúdu na Slovensku. Zvážte riziká vášho možného zásahu do počítačového systému. Toto by mohlo mať nepredvídanú odozvu oklamaného ľudu.

Petičný výbor kandidáta Štefana Harabina, podľa dostupných informácií, obsadzuje všetky okresné volebne komisie a drvivú väčšinu okrskových komisií. Je tým jasné, že po prvýkrát sa bude dať uskutočniť paralelné sčítavanie hlasov.

Deň prezidentských volieb sa približuje a s nimi rastie intenzita rozkolu v spoločnosti. Prezidentské voľby sú len zrkadlo k týmto spoločenským zmenám. Preto je naša povinnosť ísť voliť a urýchliť toto kvasenie viac, ako kedykoľvek predtým.

Poďme voliť, priatelia. Destabilizujme tento systém. Vzbúrme sa aspoň vtedy, keď nám na to dávajú možnosť. Vo voľbách!

Jalal Suleiman, podpredseda KSS


Zdroj