Budaj ku kauze guvernéra NBS: Ľudia na najvyšších verejných postoch musia tiež rešpektovať politickú kultúru

Bratislava 16. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot)   Prezumpcia neviny síce platí, no ľudia na najvyšších verejných postoch musia tiež rešpektovať politickú kultúru a brať do úvahy reputačné škody. V diskusnej relácii TA3 V politike to uviedol dočasne poverený minister životného prostredia Ján Budaj v reakcii na kauzu guvernéra Národnej banky Slovenska… Príspevok Budaj ku kauze guvernéra NBS: Ľudia na najvyšších verejných postoch musia tiež rešpektovať politickú kultúru zobrazený najskôr Hlavné správy.

Budaj ku kauze guvernéra NBS: Ľudia na najvyšších verejných postoch musia tiež rešpektovať politickú kultúru

Bratislava 16. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot)   Prezumpcia neviny síce platí, no ľudia na najvyšších verejných postoch musia tiež rešpektovať politickú kultúru a brať do úvahy reputačné škody. V diskusnej relácii TA3 V politike to uviedol dočasne poverený minister životného prostredia Ján Budaj v reakcii na kauzu guvernéra Národnej banky Slovenska…

Príspevok Budaj ku kauze guvernéra NBS: Ľudia na najvyšších verejných postoch musia tiež rešpektovať politickú kultúru zobrazený najskôr Hlavné správy.