Branislav Gröhling: Asistenti na školách sú ohrození. Ministerstvo školstva urobilo absurdný krok

Bratislava 1. februára 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Pôvodne navrhované povinné financovanie asistentov a školských psychológov ministerstvo školstva opäť mení na dobrovoľné v novele školského zákona. Zákon hovorí o pomoci žiakom len v teórii, ale v praxi na ňu nedáva financie. Tento krok kritizuje podpredseda SaS Branislav Gröhling Pod vedením Branislava… Príspevok Branislav Gröhling: Asistenti na školách sú ohrození. Ministerstvo školstva urobilo absurdný krok zobrazený najskôr Hlavné správy.

Branislav Gröhling: Asistenti na školách sú ohrození. Ministerstvo školstva urobilo absurdný krok

Bratislava 1. februára 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Pôvodne navrhované povinné financovanie asistentov a školských psychológov ministerstvo školstva opäť mení na dobrovoľné v novele školského zákona. Zákon hovorí o pomoci žiakom len v teórii, ale v praxi na ňu nedáva financie. Tento krok kritizuje podpredseda SaS Branislav Gröhling Pod vedením Branislava…

Príspevok Branislav Gröhling: Asistenti na školách sú ohrození. Ministerstvo školstva urobilo absurdný krok zobrazený najskôr Hlavné správy.