Brahim Díaz prestúpil z Manchestru City do Realu Madrid

Madrid 7. januára 2019 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Kerstin Joensson)

Španielsky futbalový klub Real Madrid definitívne spečatil prestup 19-ročného krídelníka Brahima Díaza z anglického Manchestru City. Transfer španielskeho mládežníckeho reprezentanta už prostredníctvom svojej oficiálnej stránky potvrdil aj 13-násobný európsky klubový šampión

Ilustračné foto

Díaz v pondelok v Madride podstúpi lekársku prehliadku ako obligátnu náležitosť prestupu a popoludní ho predstavia fanúšikom na Štadióne Santiaga Bernabéua.

Díaz s Realom podpísal kontrakt do 30. júna 2025. Odstupné činí 15 miliónov eur. Pred niekoľkými dňami sa v španielskych médiách objavila správa, že Díaz strávi zvyšok tejto sezóny na Britských ostrovoch, nakoniec sa k tímu “bieleho baletu” pripojí okamžite. Ofenzívny stredopoliar bude hrávať s číslom 21. V španielskej metropole sa o jeho aklimatizáciu majú postarať dobrí kamaráti Dani Ceballos a Isco. Druhý menovaný pochádza rovnako ako Díaz z Málagy a ich rodičia sú údajne dobrí známi.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj