Boh chcel, aby sa Trump stal prezidentom, vyhlásila jeho hovorkyňa

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Washington 31. januára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Harnik)

Boh chcel, aby sa Donald Trump stal prezidentom. Pre americkú náboženskú televíznu sieť to v stredu povedala hovorkyňa Bieleho domu Sarah Sandersová. Podľa nej je totiž práve božia vôľa dôvodom, prečo je Trump vo funkcii

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke prezident USA Donald Trump

“Myslím si, že Boh nás povolal, aby sme plnili rôzne úlohy v rôznych časoch a myslím si, že on chcel, aby sa Donald Trump stal prezidentom,” povedala Sandersová v rozhovore pre Christian Broadcasting Network (CBN). Dodala tiež, že je “veľmi ťažké” brať si morálny príklad z Demokratickej strany. Demokrati, ktorí naskrz krajinou podporujú potraty aj počas pôrodu, si totiž dovolia označiť Trumpov návrh postaviť múr na hranici s Mexikom za nemorálny.

Podľa údajov denníka The Washington Post získal v roku 2016 Trump až 80 percent hlasov evanjelikálov, čo je viac než republikánski prezidentskí kandidáti Mitt Romney a John McCain v predchádzajúcich voľbách.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj