Biely dom dosiahol dohodu s republikánmi, aby zabránil platobnej neschopnosti USA

Washington 28. mája 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Evan Vucci, Jose Luis Magana)   Biden a McCarthy sa dohodli na podmienkach zvýšenia úverového limitu, ale stále musia presvedčiť skeptických členov svojich strán, informuje o tom Financial Times Americký prezident Joe Biden uzavrel dohodu s republikánskym predsedom Snemovne reprezentantov Kevinom McCarthym, ktorá by odvrátila hroziacu… Príspevok Biely dom dosiahol dohodu s republikánmi, aby zabránil platobnej neschopnosti USA zobrazený najskôr Hlavné správy.

Biely dom dosiahol dohodu s republikánmi, aby zabránil platobnej neschopnosti USA

Washington 28. mája 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Evan Vucci, Jose Luis Magana)   Biden a McCarthy sa dohodli na podmienkach zvýšenia úverového limitu, ale stále musia presvedčiť skeptických členov svojich strán, informuje o tom Financial Times Americký prezident Joe Biden uzavrel dohodu s republikánskym predsedom Snemovne reprezentantov Kevinom McCarthym, ktorá by odvrátila hroziacu…

Príspevok Biely dom dosiahol dohodu s republikánmi, aby zabránil platobnej neschopnosti USA zobrazený najskôr Hlavné správy.