Bekmatov: Ja by som tu Tabakovú nenechal v parlamente sedieť, ani keby ona platila štátu

Bratislava 27. decembra 2022 (HSP/Foto: Facebook RT)   Podaktorí z nás, tí starší, si dobre pamätajú, ako sa k sebe správali politici pred, povedzme, takými dvadsiatimi rokmi. Dnešní politici vedľa tých spomienok vyznievajú ako materská škôlka s kuchárkou namiesto vychovávateľky Že na to upozorňuje tak mladý človek, akým je ľavičiar a socialista Artur Bekmatov, je... Príspevok Bekmatov: Ja by som tu Tabakovú nenechal v parlamente sedieť, ani keby ona platila štátu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Bekmatov: Ja by som tu Tabakovú nenechal v parlamente sedieť, ani keby ona platila štátu

Bratislava 27. decembra 2022 (HSP/Foto: Facebook RT)   Podaktorí z nás, tí starší, si dobre pamätajú, ako sa k sebe správali politici pred, povedzme, takými dvadsiatimi rokmi. Dnešní politici vedľa tých spomienok vyznievajú ako materská škôlka s kuchárkou namiesto vychovávateľky Že na to upozorňuje tak mladý človek, akým je ľavičiar a socialista Artur Bekmatov, je...

Príspevok Bekmatov: Ja by som tu Tabakovú nenechal v parlamente sedieť, ani keby ona platila štátu zobrazený najskôr Hlavné správy.