Berlín 14. júla 2019 (HSP/Roman Bednár/Foto:Screenshot:YouTube)

Dobrý priateľ Cerne sa presadil a v stredu v ZDF v pravidelnom vysielaní XY ungelöst bola po prvý raz odhalená identita azylanta znásilňovateľa: je ním azylant Marokánec

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Rudi Cerne

Bývalý skvelý nemecký krasokorčuliar Rudi Cerne, už dlhú dobu vynikajúci moderátor a žurnalista ZDF, ktorý roky robí reláciu XY ungelöst, vo svojom vysielaní ukázal prípad, keď odmietnutý azylant z Maroka – ktorého štát nedokázal vyhostiť – sa pred nejakým časom v noci pokúšal znásilniť na okraji parku v neskorých večerných hodinách mladé dievča.

To nemalo žiadnu šancu – okolie bolo pusté. Malo však obrovské šťastie, že vo vzdialenosti asi 100 metrov práve išli dve mladé dievčatá domov a začuli jej volanie o pomoc. Boli veľmi odvážne, hoci pritom veľa riskovali a bežali jej na pomoc a podarilo sa im násilníka zahnať.

Celé to spracoval Rudi Cerne a bolo to podrobne ukázané vo vysielaní. Rudi vďaka ti, že si to dokázal presadiť, lebo práve ZDF je známa tým, že „ochraňuje“ Merkelovú všemožne. Je to len jeden z nespočetných prípadov, keď páchateľom je azylant, a viaceré z nich končia “nielen” znásilnením, ale aj beštiálnym zavraždením znásilnenej ženy.

Už dlhšiu dobu v Nemecku platí:

Sama žena si v meste, ale aj v parkoch a lesíkoch a najmä vo večerných a nočných hodinách už nikdy nemôže byť istá, že jej nehrozí nebezpečie stať sa obeťou násilnosti azylantov.

Roman Bednár

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj