Argumenty Kolíkovej proti Kaliňákovi majú dlhú bradu a jej úcta k ústave kríva

Bratislava 8. augusta 2023 (HSP/Foto: Screenshot)   Robertovi Kaliňákovi zrušila Generálna prokuratúra podľa známeho paragrafu 363 obvinenie v kauze doplácania platu exprezidentovi finančnej správy Františkovi Imreczemu. Bol by to výnimočný prípad, že nadriadený podplácal podriadeného. Prípadom začala diskusia v štúdiu Ta3, medzi Kaliňákom a Máriou Kolíkovou "Ľudia na ministerstvách fungujú… Príspevok Argumenty Kolíkovej proti Kaliňákovi majú dlhú bradu a jej úcta k ústave kríva zobrazený najskôr Hlavné správy.

Argumenty Kolíkovej proti Kaliňákovi majú dlhú bradu a jej úcta k ústave kríva

Bratislava 8. augusta 2023 (HSP/Foto: Screenshot)   Robertovi Kaliňákovi zrušila Generálna prokuratúra podľa známeho paragrafu 363 obvinenie v kauze doplácania platu exprezidentovi finančnej správy Františkovi Imreczemu. Bol by to výnimočný prípad, že nadriadený podplácal podriadeného. Prípadom začala diskusia v štúdiu Ta3, medzi Kaliňákom a Máriou Kolíkovou "Ľudia na ministerstvách fungujú…

Príspevok Argumenty Kolíkovej proti Kaliňákovi majú dlhú bradu a jej úcta k ústave kríva zobrazený najskôr Hlavné správy.