Antonio Mance z Trenčína na hosťovanie do francúzskeho FC Nantes

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Nantes 1. februára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)

Chorvátsky futbalový útočník Antonio Mance zamieril zo slovenského fortunaligového klubu AS Trenčín na hosťovanie do francúzskeho FC Nantes

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Antonio Mance

Ako referuje oficiálna stránka účastníka Ligue 1, súčasťou dohody oboch klubov je aj opcia na následný trvalý prestup. Dvadsaťtriročný Mance prišiel do Trenčína vo februári 2017 zo slovinského NK Domžale. V jesennej časti aktuálnej sezóny 2018/2019 odohral za tím spod Čákovho hradu 30 súťažných zápasov, zaznamenal v nich 18 gólov.

“Ďakujem za všetko klubu a fanúšikom. Neodchádza sa mi ľahko. Trenčín som si obľúbil. Na druhej strane sa teším na ďalší krok v mojej kariére. Každý sa chce zlepšovať a posúvať. Ja nie som výnimkou. V drese AS som začal hrať veľký futbal a na to nikdy nezabudnem. Rovnako ako na letné oslavy po európskych zápasoch v sektore s najvernejšími fanúšikmi,” povedal Mance pre oficiálny web trenčianskeho klubu.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj