Anton Hrnko poukázal na ďalšiu “štandardnú manipuláciu” redaktorov “N-ka,” ktorí sa následne opravili

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 6. apríla 2019 (HSP/Foto:Facebook)

Kontroverzný mainstreamový Denník N v piatok vo svojom prehľade správ dal do súvislosti fakt, že Anton Hrnko z SNS patrí k navrhovateľom zákona o štátnych symboloch, ktorého odhlasovanie aj za podpory zákonodárcov z Mostu-Híd vyvolalo veľké napätie a zákon musí byť na základe toho v máji upravovaný, a taktiež s tým, že Hrnko, ako sám vraví, “omylom” zahlasoval za odvolanie ministra Érskeka, i keď to parlamentom neprešlo.

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Anton Hrnko

Poslanec uviedol, že pri piatkovom hlasovaní o odvolaní ministra dopravy Érseka (Most-Híd) omylom hlasoval za. “S pánom ministrom sme si tento omyl vysvetlili. Je zarážajúce, ako manipulatívne vedia v Denníku N pospájať možné s nemožným, respektíve nemožné s možným,” komentoval po hlasovaní Hrnko.

“Spojiť dve absolútne nesúvisiace témy a jednu odôvodňovať druhou mi pripomína časy dávno minulé. Časy, kedy titulnú stránku denníka Pravda zdobila päťcípa hviezda. Už vtedy sme si robili žarty z toho, že ak sa chcete z Pravdy dozvedieť pravdu, musíte ju čítať naopak. Blahoželám, Denník N, 50. roky ako vyšité.”

Hrnko následne ozrejmil, že Denník N už túto manipulatívnu informáciu opravil. “Nič to však nemení na vyššie uvedenom,” napísal Hrnko.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj