Amy Schumer má syna

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 7. mája 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA/AP-Evan Agostini/Invision/AP, File)

Americká herečka a komička Amy Schumer a jej manžel Chris Fischer sa stali rodičmi. Tridsaťsedemročná rodáčka z New Yorku v nedeľu priviedla na svet chlapca. Radostnú správu oznámila v pondelok na službe Instagram, kde zverejnila snímku z nemocnice, na ktorej je aj jej manžel a ich novorodený syn

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke herečka Amy Schumerová

“22:55 včera v noci. Narodilo sa naše kráľovské dieťa,” napísala k fotografii, pravdepodobne odkazujúc na prvé dieťa britského princa Harryho a vojvodkyne Meghan, ktoré sa narodilo v pondelok ráno.

Schumer sa za šéfkuchára vydala vlani vo februári v kalifornskom Malibu. To, že je tehotná, oznámila v októbri.

Amy Beth Schumer je známa napríklad z vlastnej komediálnej show Inside AmySchumer (2013), za ktorú získala v roku 2015 cenu Primetime Emmy. Predstavila sa napríklad aj v komédii Vykoľajená (2015), pre ktorú napísala aj scenár. Vďaka tejto snímke ju nominovali na Zlatý glóbus. Zahrala si tiež v komédiách Dámska jazda (2017) a Som sexy (2018). V roku 2016 sa stala historicky prvou ženou, ktorá sa dostala do rebríčka najlepšie platených komikov podľa magazínu Forbes, kde sa umiestnila na štvrtej priečke.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj