AMA navrhuje, aby daňoví poplatníci financovali transplantáciu maternice pre biologických mužov

Washington 24. augusta 2023 (HSP/dailymail/Foto:Twitter)   Americká lekárska asociácia (AMA) navrhla, aby daňoví poplatníci dotovali transplantáciu maternice až do výšky 300 000 dolárov a pomohli tak biologickým mužom, ktorí sa identifikujú ako ženy, otehotnieť. Transplantácia maternice je riskantná a náročná operácia Podľa denníka The Daily Mail AMA v júnovom vydaní… Príspevok AMA navrhuje, aby daňoví poplatníci financovali transplantáciu maternice pre biologických mužov zobrazený najskôr Hlavné správy.

AMA navrhuje, aby daňoví poplatníci financovali transplantáciu maternice pre biologických mužov

Washington 24. augusta 2023 (HSP/dailymail/Foto:Twitter)   Americká lekárska asociácia (AMA) navrhla, aby daňoví poplatníci dotovali transplantáciu maternice až do výšky 300 000 dolárov a pomohli tak biologickým mužom, ktorí sa identifikujú ako ženy, otehotnieť. Transplantácia maternice je riskantná a náročná operácia Podľa denníka The Daily Mail AMA v júnovom vydaní…

Príspevok AMA navrhuje, aby daňoví poplatníci financovali transplantáciu maternice pre biologických mužov zobrazený najskôr Hlavné správy.