Álvaro Morata si chce údajne vynútiť prestup do Barcelony

Londýn 13. decembra 2018 (SITA/HSP/Foto:SITA/AP-Frank Augstein)

Španielsky futbalista Álvaro Morata si chce údajne vynútiť prestup do FC Barcelona. V súčasnosti je 26-ročný odchovanec Realu Madrid kmeňovým hráčom londýnskej Chelsea, kde sa však strelecky trápi

Na snímke Alvaro Morata

Na pozícii útočníka nastrieľal v 45 ligových zápasoch na Britských ostrovoch iba 16 gólov. K “The Blues” prestúpil Morata v roku 2017 z “bieleho baletu” za vysokú čiastku, ktorá sa mala pohybovať na hranici približne 65 miliónov eur. Za ten čas nesplnil vysoké očakávania a podľa katalánskej rozhlasovej stanice Rac1 by sa rád vrátil do Španielska, a to k úhlavnému rivalovi klubu, v ktorom futbalovo vyrastal. Záujem je pritom údajne obojstranný. FC Barcelona doposiaľ tieto informácie nekomentoval.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj