Alice Cooper vystúpi 15. septembra v Bratislave

Bratislava 13. decembra 2018 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Silvia Izquierdo)

Americký spevák Alice Cooper vystúpi 15. septembra v Bratislave. Sedemdesiatročný interpret sa predstaví v Incheba Expo Aréne v rámci turné Ol’ Black Eyes is Back. O koncerte legendárneho “krstného otca shock rocku” informovali dnes zástupcovia agentúry Octopus promotion na sociálnej sieti Facebook

Na snímke americký rockový spevák Alice Cooper

Rodák z Detroitu v americkom štáte Michigan na svojej oficiálnej webstránke www.alicecooper.com potvrdil, že sa okrem toho na budúci rok predstaví napríklad aj vo Švajčiarsku, Španielsku či Nemecku.

Alice Cooper, vlastným menom Vincent Damon Furnier, sa na hudobnej scéne pohybuje od 60. rokov minulého storočia. Začínal ako spevák kapely Alice Cooper, ktorá vydala sedem albumov, pričom najúspešnejšia bola šiesta štúdiovka Billion Dollar Babies (1973). Medzi ich najväčšie hity patria skladby ako I’m Eighteen či School’s Out. Spevák si neskôr osvojil meno skupiny, odštartoval sólovú kariéru a v roku 1975 vydal album Welcome To My Nightmare. Dosiaľ má na konte 20 sóloviek. Kapelu Alice Cooper uviedli v roku 2011 do Rock’n’rollovej siene slávy. S formáciou Hollywood Vampires ponúkol v roku 2015 zatiaľ jediný, eponymný album.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj